LED street svetelný náhradné tradíciu LED cestné osvetlenie

Globálnej klímy konferencie COP 21 v Paríži Philips vydala správu o osvetlenie, LED osvetlenie LED pouličné svetlo náhradné tradíciu LED cestné osvetlenie prinesie bezprecedentné vo veľkom meradle energetickej účinnosti na po celom svete.

Štúdia andquot; LED biela Revolutionandquot; že nahradí všetky budúce osvetlenie s LED osvetlením a veľkou pomocou pri znižovaní emisií uhlíka, asi 1400 v roku 2030 znížiť jeden milión ton (Megaton), ekvivalent uložiť 272 miliárd EUR (čo zodpovedá približne 1.9262 bilióna yuan RMB).

Spotreba elektrickej energie sám osvetlenie predstavoval 19% svetovej elektrickej energie a sa rovná 6% globálne emisie oxidu uhličitého. Preto významná globálna energetická použiť, ako LED technológia bude schopná ísť dlhú cestu, aby pomôcť znížiť emisie oxidu uhličitého.

Ale tento prípad musí zdvihnúť tempo, Philips odhaduje rast ako populačnú explóziu, urbanizácie urýchliť a zlepšiť kvalitu života, v porovnaní s 2006, v roku 2030, bude vyžadovať ďalšie 35% z potreby osvetlenia. V roku 2006 je tiež originálny Philips naliehavou výzvou pripomínať facelift pri úsporných svietidiel. Od tej doby, osvetlenie je dôležité znížiť uhlíkovú stopu v dôsledku.

Klímy skupina dlhodobo pri podpore využívania LED svetlá, pretože to je jeden z najrýchlejších a najefektívnejších metóda. Môžete nielen znížiť emisie oxidu uhličitého, ale tiež ušetriť veľké sumy peňazí. Philips sa odhaduje, že všetky vonkajšie osvetlenie LED facelift zabráni 110 miliónov ton oxidu uhličitého do atmosféry a do roku 2030 ušetriť 21 miliárd EUR (ekvivalent asi 148.7 miliárd yuan).

Na dosiahnutie tohto cieľa sú však facelift vlád podporovať politiky a výstup mechanizmus pre najnižšiu spotrebu energie a nekonvenčnými úsporné žiarivky dôležité, okrem toho na podporu finančných inštitúcií pomôcť financovať takéto programy sú tiež dôležité.

V rovnakom čase, vysokej kvality komunikácie s verejnosťou je nie len osvetlenie energiu šetriace funkcie sú tiež veľmi dôležité. Riešenia, moderné osvetlenie ako napríklad LED lampa môže pomôcť vytvoriť viac atraktívne, vhodné na používanie v meste a vytvoriť atraktívny a dynamický životné prostredie.