240W LED pouličné osvetlenie veľký projekt Pass kontroly

Yahua osvetlenie hotový High Street LED kontrolka 240w s 4 pruhy, 2 smery, 25m pól medzery, montážna výška 10 m, osvetlenie Yahua úspešne vyhral ponuku s vlastnou silné technické schopnosti, dobrá kvalita, vynikajúce servis po predaji a pokročilých operačný systém. Tento projekt hlavne zahŕňa nové cestné osvetlenie inštrukcie vrátane cestnej základne nadácie, rozvody, elektrinu, inštalácia stĺpe a led pouličné lampy. Projekcia LED pouličné lampy a svetlo pólmi sú vyrábané naše Yahua osvetlenie továrne.

Prísne požiadavky v spoločnosti kvalifikácia, lampy technológie, technológie svetelného zdroja, atď sú požadované pre tento program.

Podľa úvodu od street svetelný oddelenie LED má výhody bez znečistenia, malá spotreba, vysokoúčinnou ľahké, dlhá životnosť, atď. Led lampa projektu znamená veľa na energeticky úsporné osvetlenie mesta a zlepšenie bezpečnosti a comfortness pri jazde na Shaanxi, Xiand #39;

Medzitým, zákazníci spokojní aj s bytu-doska dizajn, vynikajúce tepelné odvod design, systém patentovaný asymetrické rozloženie svetla, jednoduchá montáž a údržba, atď. Oni sú veľmi istý, že tam bude viac príležitostí na spoluprácu v budúcnosti.

LED pouličné svetlá pomocou v tejto High Power LED pouličné svetlá a HPS street svetelný svetlo Retrofit projektu:

Ak chcete viac informácií o tomto produkte, prosím skontrolujte ourLED osvetlenie weisites. ďakujem