LED Street Lights Porovnajte tradičné HPS Sodné Street lampy majú nasledujúce výhody:

LED pouličné svetlá porovnať tradičnú pouličnú lampu HPS sodného majú nasledujúce výhody

1, úspora energie: účinnosť LED svetelného zdroja dosiahla teraz 110-120lm / W, celková účinnosť LED svetla ako vysokotlaká sodíková lampa; vysokovýkonný svetelný zdroj LED s vysokou účinnosťou napájania, skutočný svetelný efekt testovaný súčasnou cestou pomocou vysokotlakového sodíka Viac ako 60% úspora energie, technologický pokrok je stále veľmi veľký priestor. Vďaka rýchlemu zlepšeniu efektívnosti LED LED svietidlá v úsporách energie majú veľký potenciál.

2, dobré farebné vykresľovanie: LED farba farby ako vysokotlaká sodíková lampa oveľa vyššia, index LED farby vykresľovania je vysoký (75 ~ 80), vysokotlakový index vykresľovania sodíka je len asi 23 z vizuálneho psychologického hľadiska dosiahnuť rovnaký jas, LED svetlá, priemerné svetlo môže byť znížená ako vysokotlakové sodíkové svetlo viac ako 20%. A cesta vyzerá jasnejšie, cíti sa pohodlnejšie, vodič sa cíti bezpečnejšie.

3, dlhá životnosť: LED svetla pokles svetla, rok zlyhania svetla menej ako 3%, používanie 10 rokov ešte dosiahnuť požiadavky na osvetlenie cesty, a vysoký tlak sodíka svetla pokles, asi rok klesol o viac ako 30%, takže , LED svietidlá pri použití elektrickej konštrukcie môžu byť nižšie ako vysokotlakové sodíkové žiarovky a životnosť je dlhšia.

4, ochrana životného prostredia: LED neobsahuje škodlivé kovy, ako je ortuť a iné ťažké kovy, nebude produkovať znečisťujúce látky, na rozdiel od vysokotlakových sodíkových žiaroviek alebo halogénových žiaroviek v ohrození životného prostredia spôsobené poškodením.

5, nízke náklady na údržbu: súčasné úrovne technológie a výsledky testov projekcie, vysokovýkonný svetelný zdroj LED môže byť bežne používaný po dobu 10 rokov bez náhrady a tradičné vysokotlakové sodíkové žiarovky budú vymenené raz za rok a pol, použitie LED svetelného zdroja môže výrazne znížiť náklady na údržbu 6 LED farebná teplota: LED môže uspokojiť potreby pri rôznych príležitostiach pri farebnej teplote. Požiadavky na vnútornú a vonkajšiu teplotu farieb sú rôzne. Domáce osvetlenie a komerčné osvetlenie nie je rovnaké, existujú niektoré obchody potrebujú použiť alternatívne LED biele svetlo, aby ich výrobky viac módne a rafinované. Z farby, aby vyhovovali chuti zákazníkov. Teplota farby vysokotlakového sodíka je príliš nízka, ľudia sú stlačené a hypnotická nálada, letná žltá môže ľuďom poskytnúť pocit tepla.

7, vysoká bezpečnosť faktor: LED svetlá sú nízkonapäťové produkty, samozrejme, to je pre slnečné LED svetla, 12V je dosť, sieť LED svetla alebo 220V napätie

Vitajte na dotaz sales@sxyhzm.com