Porovnanie solárnych LED ulíc a bežných sodíkových žiaroviek

Solárne LED ulice majú nasledujúce výhody:

1. Solárne LED pouličné svetlo je zelená čistá obnoviteľná energia , v porovnaní s tradičnou vysokotlakovou sodíkovou lampou môže znížiť emisie oxidu uhličitého. Napríklad 2012 20 miliónov sodíkových pouličných svetiel sa mení na slnečné LED svetlá, môžete znížiť emisie o 25,8 milióna ton oxidu uhličitého, čo zodpovedá 10,3 miliardy amerických dolárov v nákladoch na emisie oxidu uhličitého.
2. T radičné sodíkové žiarovky je najväčším problémom: jedná sa o striedavý prúd, ktorý vyžaduje kladenie prenosových a rozvodných káblov, potrebu výkopu, zničenie cesty. ale nainštalujte solárne pouličné svetlá, je to veľmi jednoduché, je to off-grid, nie je potrebné elektrické napájanie.

4. Slnečná LED svieti najväčšou výhodou je, že nie je potrebné platiť elektrinu. 250Watt vysokotlaková sodíková lampa predstavuje ročnú elektrickú energiu okolo 766 RMB. 20 miliónov pouličných svetiel poplatok za elektrickú energiu je 15,33 miliardy RMB.

5. Bežná vysokotlaková sodíková lampa životnosť len 24000 hodín, zatiaľ čo LED svetla životnosť svetla najmenej 50.000 hodín

ak hľadáte solárne pouličné osvetlenie, uvítajte Vašu otázku!

pošlite e-mail na adresu sales@sxyhzm.com