Od Rio olympijské hry športoviská vývoj

Od Rio olympijské hry športové osvetlenie vývoj

Rio olympijské hry prišiel do konca, a hoci je to stále menej ako uspokojivá. Od osvetlenie športovísk, jeden môže vidieť určitý vývoj.

1, halogenidové je stále hlavný olympijský štadión v Rio

Podľa neúplných štatistík viac ako 70% Rio olympijského štadióna stále používať lacné, cenovo výhodný kovové halogenidové lampy, a halogenidové lampy technológie je zrelý, stabilný výkon, hlavným zdrojom je na olympijských hrách miestach.

2, LED osvetlenie žiadosť o športové ihrisko

LED osvetlenie je nové obľúbený šport. Podľa neúplných štatistík, aspoň sú viac než 2.000 sady LED osvetlenie používané v najrôznejších miestach kiná, športové LED osvetlenie rýchly vývoj technológií.

Stadium osvetlenia LEDje budúce smerovanie vývoja.

3, dočasné osvetlenie pre veľké multi-športové

Hlavné hry miestach používajú väčšie množstvá, okrem použitia trvalých stavieb, ale tiež musieť použiť Kongresové centrá a iných veľkých priestorov nastaviť dočasné športoviská a niektoré tiež musieť použiť low-grade miestach. Bývalý najvhodnejším riešením osvetlenia je použiť dočasné miesto osvetľovací systém, ktoré môžu byť použité na zlepšenie osvetlenia doplnkové osvetlenie štandardné low-level miestach na splnenie požiadaviek na olympijských hrách. Doplnkové osvetlenie je forma dočasné svetelné systémy

LED osvetlenie preto budúce smerovanie vývoja! Podnik sa predvídať, že ďalšie olympijské hry v Tokiu bude mať asi pol štadión pole s LED osvetlením.