Hot predaj modul typu LED lampa

Ako skoré high-power LED lampy a integrovanejší design, čiže svetlo shell a LED zariadenia spojené dohromady a uzavretý v skle, ktorá robí údržbu veľmi ťažké, ale tiež ovplyvniť celkovú životnosť svietidla, nemôže splniť LED technológia vývoja, možno nie štandardizované.

Street svetelný zdroj modul je riešiť tieto praktické problémy hlavný program. LED svetlá sú stále tradičné podnikové výrobné riešenia.

Modulárne odstrániť s jednoduchú montáž, údržbu, výmenu a ďalšie vynikajúce vlastnosti.

Yahua osvetlenie je profesionálny zapojené LED pouličné vývoj produktov, výroby a predaja v jednom high-tech podniky, spoločnosti zodpovednej osoby, andquot; náš self-vyvíjané LED modul osvetlenie životnosť až 100.000 hodín, väčšia 150lm / W, index podania farieb väčšia 70Ra, voliteľná Farebná teplota 2700-7000 K, svetlo - vyžarujúce uhol 85 ° * 135 °.

Z technického hľadiska osvetlenie LED osvetlenie produkty sám prikladá veľký význam funkčný výskum a vývoj, je štandardizovaný produkt, ktorý je náhradná LED produktov, potrebných podmienok pre tradičné osvetlenie.


Vrcholom tohto produktu je primeraný objektív štruktúra, pretože jeho povrchu tvar ako sedlo-tvarovaný, tak, že cez priľahlé úseky hladký povrch svetla ožarovanie oblastí prekrývajú, čo mieste viac jednotné, dobré osvetlenie.

LED modul osvetlenie produkty sa predávajú vo svete použitie a bol uznaný Zákazníci, nasleduje časť hodnotenia zákazníkov pouličné osvetlenie LED moudle:


1, výrobok vysoký svetelný efektívnosti, ekonomickej energie, spĺňa požiadavky na dizajn;


2, nákladovo efektívne, vynikajúca výkonnosť produktu úspora energie účinok je zrejmý;


3, svietidlá svetelný efekt je lepšie s cestné osvetlenie normami, superior konfigurácie;


4, modulárna štruktúra dizajnérske Konfigurácia výkon produktu zadarmo na uľahčenie zodpovedajúce požiadavkám scény svetelnej energie;


5, jedným objektívom design, modul nepremokavé účinok;


6, modulu zdroja svetla a jazdy elektrické oddelenie, aby sa zabránilo vzájomnému ovplyvňovaniu;


7, chladiaci materiálu aluminum Alloy, dreva je očakávané, lacný;


8, lampa inštalácie pohodlie, ľahká údržba, jednoduché ovládanie


9, konfigurácia produktu je vysoká, stabilný výkon, hodnota peňazí;


10, povrchovú úpravu úžitkových vlastností výrobkov, splniť špeciálne prostredie, salt spray odpor