LED High Bay Priemyselná inštalácia lampy by mala venovať pozornosť tomu, čo problém?

Vybraná vysokokvalitná priemyselná lampa s vysokým výkonom v priemyselnej zbernici, potom ako nainštalovať, aby sa dosiahli požadované výsledky? Inštalácia lampy je tiež venovať pozornosť.

1. distribúcia   osvetlenia. Rozumné umiestnenie osvetlenia inštalácie, aby sa dosiahlo rozumné rozloženie svetla, sa nezobrazujú tmavé oblasti. Distribúciou dobrého osvetlenia môžu ľudia cítiť miesto, jasné, bez únavy, pohodlné pracovné prostredie. V prípade, že oblasť výstavby by mala byť primerané rozloženie LED baníckych svietidiel a opcií.

   2. Pri používaní inštalácie LED diód by sme mali venovať pozornosť tomu, aby sa niektoré linky nesprávne, pretože vnútorný čip alebo niekoľko škrupín vrátane niektorých dizajnov svietidiel sú v súlade s kroky na .

3. pri inštalácii LED high high bay lampy, musíme najprv venovať pozornosť elektrikář musí držať certifikáty, aby ste sa mohli vyhnúť poškodeniu tejto lampy, pred inštaláciou musí tiež skontrolovať, či celistvosť celého svetla nie je schopný normálne inštalácia, nedostatok časti nie je možný. A horľavé predmety, pokiaľ je to možné, aby sa udržala určitá vzdialenosť od inštalácie, alebo sa vyskytne nejaká explózia alebo efekt nemožno použiť normálne.

4. inštalácia je dokončená aj na mieste, kde sa má skontrolovať, či nie sú osvetlené mŕtve uličky, osvetlenie by malo zabezpečiť, že požiadavky na osvetlenie.

5. v inštalácii LED priemyslu svetlo by malo byť jemne, nevyzerajú chaos hádzať fenomén, čo vedie k poškodeniu lampy. V prísnom súlade s montážnymi pokynmi výrobcu na realizáciu.