LED Street Light nahradí tradičné cestné svetlá

LED pouličné svetlo nahradí tradičné cestné svetlá

Čo je LED pouličné svetlo?

Svetelný zdroj LED (LED diód) ako zdroj svetla cestné osvetlenie, známy ako LED svetlá, jadro je svetelný zdroj LED (podľa mnohých vysokovýkonné biele LED cez zmiešané pripojenie). Vysoká účinnosť, úspory energie, ochrana životného prostredia a charakteristík dlhú životnosť ako led s, takže LED svetelného zdroja môže byť prvej žiadosti cestnej a osvetlenie tunela.

LED pouličné svietidlo výkon výhody čo?

Prvý s dlhou životnosťou. Tradičné cestné osvetlenie je vysokotlakové sodíka lampa, vysokovýkonné LEDand #39; s život je vo všeobecnosti až do 5 až 7 miliónov hodín, zatiaľ čo všeobecné život vysokotlakové sodíka lampa je asi 20.000 hodín, cestné osvetlenie s vysokým tlakom sodíka lampa života len 5000 hodín. LED svetelný zdroj a jednotku okruh života spoločne určiť životnosť LED svetiel, led život nie je rovná LED životnosť lampy, ale zo súčasnej technickej úrovne, LED lampa život môže byť viac než tradičné vysokotlakové sodíka lampa života.

Druhý, vysoká svetla efektívnosť, nízka spotreba energie. LED pouličné svetlo, pretože jeho dobrý smer, všeobecná efektívnosť svetlo až 80% alebo viac; a tradičné street svetelný efektívnosti je všeobecne len 65% na 70%. Okrem toho, LED svetlá od 0% do 100% rozsah ovládanie stmievania a vysokotlakové sodíka lampa pouličného osvetlenia jednotnosť je veľmi zlá.

Tretie, vysokú farbu vykresľovanie. Vysoká farebná vykresľovanie pomáha prevádzku a chodci lepšie identifikovať cieľ v rovnaký jas podmienky lepšie podmienky cestnej premávky. Tradičné vysokotlakové sodíka lampa farebný rendering index Ra je len o 20, LED pouličné lampa color rendering index až 80 alebo tak.

Po štvrté, rýchle reakcie. Vysokotlakové lampa sodného a kovové halogenidové lampy a tak na potrebu desiatok sekúnd, alebo dokonca veľmi čas, je potrebné počkať 3 až 6 minút reštartovať chladenie. LED začne len niekoľko desiatok sekúnd sodný (ns), nemajú čakať na okamžitom restart, LED svetlá môžu byť priebežne zapnutie / vypnutie štátu.

Piaty, nízkouhlíkové, ochrana životného prostredia, zdravie. LED pre použitie veterné a solárne fotovoltaické technológie a doplnkové technológie používané v ceste, skutočné energeticky úsporné a ochrany životného prostredia. V rovnakom čase, svetlá LED neobsahujú ortuť a olovo a inými škodlivými látkami, ale taktiež recyklovateľný, žiadne znečistenie životného prostredia.

Po druhé, LED svetlá sú tiež potenciálne nízke celkové náklady na pevnú štruktúru, modelovanie plasticity a iné výhody.

LED svetlá vo všetkých ohľadoch tam je veľkú výhodu v rozvojovej krajine niekoľkokrát v posledných rokoch vývoj noriem LED pouličné lampy a postupne štandardizovať svoje normy. Vládnej politiky podpory a finančnej pomoci, môže predpovedať vývoj LED svetlá budú len dostať lepší a lepší, a rýchlosť bude veľmi rýchlo.

LED svetlá sa teraz stane najlepšou voľbou pre cestné osvetlenie úsporu energie transformácie.

LED osvetlenie produkty v súčasnosti na trhu veľmi širokú škálu aplikácií, osvetlenie, osvetlenie, vonkajšie osvetlenie, cestné osvetlenie, atď, ktoré cestné osvetlenie a národná produkcia a životných a rozvoj spolu úzko súvisia stať národnej a mestského rozvoja plánovania LED pouličné lampy hrá dôležitú úlohu v mestských ciest osvetlenie, vzhľadom na jeho vysokú účinnosť , úspory energie, ochrana životného prostredia, dlhá životnosť, ľahkú údržbu a ďalšie významné funkcie, hlavne s akceleráciou urbanizácie v Číne. Vidno, že rozvoj nových úspora energie, ochrana životného prostredia, vysokú účinnosť, dlhú životnosť, vysoká color rendering index LED svetla na cityand #39; s úsporné osvetlenie má dôležitý význam!