LED Street Lights PK obyčajné Street lampy

1, porovnanie elektriny:

Použitie 60W LED street lights generuje elektrinu ročne, len ide o použitie 250W obyčajné vysokotlakové sodíkové lampy pouličné elektrickej energie generované o 20% roka, výrazné úspory v spotrebe elektrickej energie, je ideálnym úsporným produktom, ale tiež na budovanie konzervatívne orientovaného spoločenského trendu.

2, položiť kontrast

LED street lamp výkon je obyčajná vysokotlaková sodíková výbojka 1/4, kladenie medených káblov požadovanej prierezovej plochy vyžaduje len obyčajné pouličné svietidlá 1/3, čo šetrí veľa nákladov na pokladanie.

Integrovaný vyššie uvedené dve úspory nákladov, použitie LED svetiel v porovnaní s použitím obyčajnej vysokotlakové sodíkové lampy, prvý umožní majiteľom obnoviť do jedného roka, aby sa zvýšili počiatočné investičné náklady.

3, kontrast osvetlenia:

Použitie svetelných zdrojov LED 60W môže dosiahnuť osvetlenie vysokotlakového sodíka s výkonom 250 W, čo výrazne znižuje spotrebu energie; LED osvetlenie kvôli jeho nízkej spotrebe energie, s vetrom, solárnou energiou, ktorá sa používa na sekundárnych cestách mesta.

4, použitie teplotného kontrastu:

V porovnaní s obyčajnými pouličnými svietidlami LED diódy v priebehu používania nízkoteplotného, ​​nepretržitého používania nebudú produkovať vysoké teploty, čierne nehorí čierny odtieň.

5, porovnanie bezpečnostných funkcií:

V súčasnej dobe na trhu žiaroviek so studenou katódou sú lampy bez elektród vysoko vzrušené vysokotlakovým röntgenovým osvetlením vrátane škodlivých kovov, ako je ortuť a škodlivých lúčov; v porovnaní s LED svetlami sú bezpečné výrobky nízkeho napätia pri inštalácii a používaní procesu Veľké zníženie bezpečnostných rizík.

6, porovnanie environmentálnych vlastností:

Bežné pouličné lampy obsahujú škodlivé kovy, spektrum obsahuje škodlivé lúče. V porovnaní s čistou LED svetelnou lampou, bez infračerveného a ultrafialového žiarenia, nie je žiadne žiarenie, bez svetelného znečistenia a neobsahuje škodlivé kovy, recyklovateľné odpady, je typickým produktom zeleného osvetlenia.

7, porovnanie životnosti a kvality:

Priemerná životnosť obyčajných pouličných svetiel je 12000 hodín, výmena pouličných žiaroviek je nielen vysoký kapitál, ale aj vplyv na dopravu, najmä v tunelovej konštrukcii je obzvlášť nepohodlné; LED žiarovka jednotná životnosť 100 000 hodín, 10 hodín denne, životnosť až desať rokov Hore, raz a navždy. Okrem toho LED svetlá vodotesné, odolnosť proti nárazu, odolnosť proti nárazom sú veľmi dobré, kvalita chaosu, v záručnej dobe je bezúdržbové výrobky.