Metro stanica/LED osvetlenie dodávateľ-Yahua osvetlenie

Kvalitné LED osvetlenie stabilné a spoľahlivé je veľmi dôležité. Ako si zabezpečiť všetky naše led svetla majú dobré zamietnutie tepla?

1. die casting vysokej čistoty hliníkovej zliatiny bývanie a celkovo tvarované svetlo spracovanie technológie na zabezpečenie dobrej chladivý účinok, znižuje efektívne využitie LED svetlo v procese úpadku.

2. na zabezpečenie spoľahlivosti výrobku z led zdroja, sme adoptec dovážané čipy vysokoúčinnej svetelný, dlhú životnosť, dobrú stabilitu, vysokú spoľahlivosť; Ľahké telo s vysoko kvalitné LED chladenia hlavný materiál, proti oxidácii, korózii, dobré tepelné vlastnosti, proti elektromagnetickému rušeniu. Kvalita kontroly, prísne v súlade s vnútroštátnymi normami na výrobu a testovanie, továrne, vyberte vnútroštátneho Electric Light zdrojom kvality dohľadu a inšpekčné centrum a iné autoritatívne národného testovania agentúr, to tretej strany testovania a certifikácie na zabezpečenie bezpečnosti a spoľahlivosti.

Stojí za zmienku, že metra osvetlenie patriace aplikačné prostredie je zložitý a testovanie technológie trhové segmenty, väčšina projektov ísť cez opakované opravu k prijatiu vlastník. Myslíme si, s lepšie výrobné koncepcie a bohaté dedičstvo v metre LED osvetlenie, všetky metro LED osvetlenie projektu naraz cez prijatie a schválenie.

LED lampy šetriace energie, stabilita, odolnosť, inteligentné ovládanie má neporovnateľný výhody tradičných osvetlenie a LED Charakteristika silné zemetrasenie je veľmi vhodný pre Metro operačného prostredia. Ale v domácom existujúcej siete v subway, len pár riadkov na použitie LED osvetlenia, väčšina ostatných používať tradičné osvetlenie, LED osvetlenie trhu potenciál metra možno charakterizovať ako pomerne veľké.