Populárne LED vysoko Bay svetla pre komerčné a priemyselné aplikácie

Populárne LED vysoká bay svetlo pre komerčné a priemyselné aplikácie

Vysoká bay svetlá sú ideálnym riešením pre rad obchodných, priemyselných, sklad a rezidenčné situácií, špičkovým svetelným výkonom.

Tradične priemyselné osvetlenie, svietidlá, vysoké bay LED svetlá možno použiť pre škálu prostredí a prísť v širokej škále tvarov a veľkostí, aby vyhovovali potrebám všetkých prostrediach.


Kým svetlá môžu byť použité v halových športov alebo rekreácie centier, výrobných jednotiek, komerčnom prostredí a sklad konverzie, sú tiež rovnako vhodný pre širokú škálu priemyselných a komerčných použitia kde majitelia hľadajú riešenie bezpečným a energeticky úsporné osvetlenie.


Vysoká bay svetlá LEDsú jedinečné vďaka svojej schopnosti byť inštalované 20 nohy alebo vyššia, ktorá ponúka množstvo príležitostí pre vlastnosti s vysokými stropmi a náročných zariadení.


Vysoká bay svetlá ponúkajú vysokú účinnosť funkcie a výhody:


-Rozličné formy osvetlenia - LED vysoko zátok môžu byť inštalované v rozsah dizajnérov, aby vyhovovala potrebám a osvetlenie design potreby majetku.


-Vysoká energetická účinnosť - svetlá fungovať energeticky efektívne a dodať 70% úspory na tradičné energiu. Počas životnosti svietidlo svetlo prinesie obrovské úspory na komerčné nehnuteľnosti a znížiť celkové prevádzkové náklady podniku alebo priemyselného vlastníctva.


-Zníženie výživného - všetky osvetlenie svietidlá sú kryté zárukou a nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu po dobu životnosti svietidlo. Zníženie výživného je zvýšenie bezpečnosti pre majiteľov nehnuteľností a údržbu posádky poskytuje asset management.


-Dlhá životnosť - LED vysoko zátok majú predpovedal životnosť 70.000 až 200.000 hodiny na základe výstup, ktorý môže byť okolo 30 rokov pre každú žiarovku.


Či budete potrebovať osvetlenie pre váš ukladací priestor skrz lietadlo hangár, LED vysoká zátoky ponúkajú sortiment osvetlenia možností od svetelných panelov svietidlo štýl svetiel pre splnenie vašich požiadaviek presne osvetlenie.


LED diódy sú populárne voľbou pre rezidenčných a komerčných nehnuteľností, pretože ponúkajú environmentálnych a nákladovo sporenie plus superior osvetlenie možností pre majiteľa budov. Svetlá prekoná tradičné svietidlá používané v obchodných a priemyselných objektov vrátane halogenidové, žiarivkové, HID a high-sodíková svietidlá.


Ak ste staviteľ hľadáte dokonalé svietidlá pre komerčné alebo priemyselné vlastníctvo, ponúkneme vám naše veľkoobchodné ceny a vynikajúce služby.