Čo je inteligentná pouličné osvetlenie?

Očakáva sa, že inteligentné osvetlenie stal dôležitý prielom v budove smart city. Budúce v bezdrôtovej WiFi, nabíjanie vlas, monitorovania údajov, monitorovanie životného prostredia, Poliaci a ďalšie polia, môžete spoľahnúť na pouličné osvetlenie a inteligentné ovládanie platformy na dosiahnutie.


Intelligent street light je aplikácia pokročilých, efektívne a spoľahlivé napájanie linky dopravcu a bezdrôtový GPRS / CDMA komunikačné technológie, dosiahnuť vzdialeného centralizovanú kontrolu a riadenie ulice. Systém má funkcie automaticky nastavuje jas podľa prevádzke, kontrola osvetlenia na diaľku, pokrytie bezdrôtovej siete, chyba aktívny alarm, osvetlenie bezpečnostný kábel, diaľkové odpočty a ďalších funkcií môžete uložiť zdroje energie, výrazne posilniť úrovni riadenia verejného osvetlenia, používanie mestských ciest inteligentné osvetlenie systém, prevádzku a údržbu náklady budú znížené o 56% ročne.


Národného štatistického úradu údaje ukazujú, že od roku 2004 do roku 2014 počet mestské cestné osvetlenie od 10.5315 do 2301.91 miliónov, city road osvetlenie priemyslu udržať trend rýchleho rozvoja. Okrem toho v posledných rokoch, Čínu #39; s celkovej spotreby elektrickej energie osvetlenia predstavuje približne 14% spotreby elektrickej energie. Medzi nimi, cesty a osvetlenie elektriny spotreba predstavuje asi 38% spotreby elektrickej energie osvetlenia krajiny, stále najväčšiu plochu osvetlenia. Tradičná street lampy odvodené sodíka, vysoká energetická spotreba a vysoké opotrebenie a LED svetla môže znížiť príkon, celkové energetické úspory rýchlosť môže dosiahnuť 50% alebo viac. Po inteligentné transformácie, očakáva sa, že miera komplexné úsporné inteligentné svetlá LED dosiahnuť 70%.


Od minulého roku, počet Čínu #39; s inteligentné mestská výstavba dosiahla 386, múdrosť mesta pojem prieskum postupne do hmotného stavebné fázy. Zrýchlenie výstavby múdrosti, mesto, rovnako ako Internet vecí, cloud computing a novej generácie informačných technológií používaných, inteligentná street svetelný konštrukcia je predzvesťou rýchly rozvoj príležitostí. Očakáva, že do roku 2020, Čínu #39; s LED inteligentné pouličná lampa prienik sa zvýši o 40%