Yahua osvetlenie LED rastlín rastú svetla

Yahua osvetlenie LED rastlín rastú svetlo

LED osvetlenie pestovanie viac škodlivé pre zdravie

Neustáleho rozširovania LED osvetlenie, osvetlenie rastlín v poli miesto a postupne uplatňovať na rôznych oblastiach produkcie poľnohospodárskych plodín, ovocia a zeleniny pestovanie, flowercultivation a tak ďalej. Aj keď aplikácia je menšia ako veľkosť obyčajné komerčné osvetlenie alebo osvetlenie ako široko, ale osvetlenie rastlín ako osobitné oblasti uplatnenia LED, kvôli ich nadradenosti, postupne uznané trh, trhový dopyt rastie

Rastliny rastú svetlo rozvrátiť tradičných poľnohospodárskych metód

t uvádza že podľa technického závodu rôznych spektier andquot; Preferencesandquot; vyberte vhodné LED svetlá nahradiť slnko ako zdroj svetla, light 24 hodín denne, teplota môže byť v rámci závodu Factory, vlhkosti, svetla, vzduchu a oxidu uhličitého koncentrácia živného roztoku a ďalšie environmentálne faktory pre real-time automatického monitorovania s cieľom zabezpečiť maximálny účinok fotosyntézy. V porovnaní s tradičnými orezanie vzory, vysoké využitie pozemku a bezproblémovú prevádzku, vysoký stupeň mechanizácie, bez znečistenia výrobku bezpečnosť, nutričná hodnota výrazne zlepšila, v súčasnosti výsledkov výskumu doma a v zahraničí záhradníctvo engineering pole bol dôležitý vplyv. S pokroky v technológii, použitie LED svetla v priestore pestovať niektoré rastliny majú veľmi efektívny.

V skutočnosti, kvôli nízkej teplote LED lampy umiestniť najlepšiu pozíciu z rastliny bližšie, takže si môžete zabezpečiť, že všetky časti rastliny boli presne rovnakú intenzitu. Týmto prístupom eliminovať škodlivé pesticídy, hnojivá a konzervačných prostriedkov používaných zarobiť organické zvýšenie výnosu a takmer žiadne chemické pridal, s moderným výkon high-kvalitné zelene a zdravý život účel zhodovať. Okrem toho kontrola vnútornej kultivácie LED svetelný zdroj môžete 50-percentné zníženie v porovnaní s tradičným spôsobom cyklus rastu rastlín. To znamená, že spotrebitelia vychutnať miestne pestované čerstvé plodiny celoročné sen stal možné.